KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163011
nr 1316 3011
Henry Eldin, Blommande träd. Signerad. Olja på duk, 23x61 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:09:58
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr